Sylwester w Zakopanem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Sylwestrowo-Noworoczną, stworzoną z myślą o osobach, które pragną spędzić kilka ciekawych dni w Zakopanem - zimowej stolicy Polski!

W tym roku proponujemy Państwo pobyt pięciodniowy w Willi Tatra - Zakopane Olcza - spędzony w miłej atmosferze, przy syto zastawionym stole i urozmaicony lokalnymi atrakcjami.

Plan pobytu

Pakiet obejmuje pobyt w Willi w dniach od 28 grudnia 2014 do 2 stycznia 2015 roku (z możliwością przedłużenia pobytu w atrakcyjnych cenach!)
Pokoje bedą czekały na Gości od godziny 15 w dniu przyjazdu, a pobyt zakończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu. W ramach pakietu sylwestrowego zapewniamy naszym gościom wyżywienie w formie śniadań (bufet szwedzki) oraz obiadokolacji (domowa kuchnia!), oraz nieograniczoną ilość kawy i herbaty dla gości oraz domowe, noworoczne wypieki.
Dodatkową atrakcją, nową w tym roku będzie kulig z pochodniami, na który pojedziemy saniami lub (w przypadku braku śniegu) odpowiednio przystrojonymi, góralskimi wozami.
Impreza Sylewstrowa rozpocznie się o godzinie 20:30 i potrwa do białego rana. O oprawę muzyczną zadba sprawdzony DJ, a cała impreza odbędzie się w naszej nowej Sali Góralskiej.

Menu sylwestrowe

3 ciepłe posiłki
Zakąski, zimna płyta, ciasta, sałatki, napoje zimnie, napoje gorące, kawa, herbata, szampan

Alkohol (poza szampanem) we własnym zakresie.

Cena pakietu:

Pokój 2 os. dorosłe 900 zł od os.
Pokój 3 os. dorosłe 800 zł od os.
Pokój 4 os. dorosłe 700 zł od os.
dzieci:  od 3 do 5 lat - 300zł
          od 6 do 8 lat - 400zł
          od 9 do 11 lat - 500zł
          od 12 do 16 lat - 600 zł
dzieci i niemowlęta do 2 lat - 150 zł (opłata za media)

Rezerwacja telefoniczna, wymagany zadatek w wysokości 50% ceny pakietu do trzech dni od rezerwacji pakietu.
(dane do przelewu znajdą Państwo w dziale "Kontakt")

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą OFERTĄ ŚWIĄTECZNĄ. W przypadku połączenia pakietów przewidujemy atrakcyjny rabat!

Jesteś tutaj: Start Sylwester w Zakopanym