Polityka Prywatności

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami, jakie obowiązują w naszym obiekcie.


 

 
Doba hotelowa
 
Pokój w Willi Tatra wynajmowany jest na doby.
Doba hotelowa rozpoczyna się o 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10:00 w dniu wyjazdu.
Każda przedłużona godzina po zakończeniu doby oraz wcześniejsze zakwaterowanie wiąże się z dopłatą
15 zł za każdą osobę za godzinę.
Podstawą do zameldowania się w pokoju jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.
 
 
Ręczniki
 
W pokojach nie ma ręczników. Są one wydawane na życzenie, dodatkowo płatne 10 zł za komplet, składający się z dużego i małego ręcznika.
 
 
 
Należność za pobyt
 
1. Należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką.
2. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym Regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji. Warunkiem skutecznej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości minimum 30% ceny pobytu do 2 dni od dokonania rezerwacji.
3. Nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę. W przypadku skrócenia pobytu nie zwracamy należności za zarezerwowany termin.
4. Willa Tatra uwzględnia życzenia Gościa przedłużenia pobytu w miarę możliwości i wolnych pokoi.
 
 
 
Cisza nocna
 
Prosimy o zachowanie ciszy od 23.00 do 6.00 rano. Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych podczas trwania ciszy nocnej.
 
 
 
Prośby i uwagi
 
W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich do wynajmującego, co umożliwi niezwłoczną reakcję i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.
 
 
 
Parking
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.
 
 
 
Pokoje, czystość i sfera prywatna
 
W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Swoim zachowaniem nie zakłócamy pobytu innych Gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
W przypadku odwiedzin osób spoza obiektu prosimy o poinformowanie nas o tym.
Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.
W pokojach nie ma aneksów kuchennych, jednak na każdym piętrze znajduje się czajnik dla Gości; szklanki, sztućce i naczynia można wypożyczyć z jadalni.
 
 
 
Bezpieczeństwo przeciwpożarowe
 
Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości, oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje w obiekcie całkowity zakaz palenia. Prosimy w żadnym wypadku nie palić w pokojach.
 
 
 
 
Zwierzęta
 
Bardzo lubimy zwierzęta, ale niestety w naszym obiekcie nie zezwalamy im przebywać.
 
 
 
Pozostawione rzeczy
 
Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres.W przypadku nie otrzymania dyspozycji przedmioty te zostaną zniszczone.
 
Kancelaria Adwokacka

Regulamin

ul. Rybkówka 15

34-500 Zakopane - Olcza 

- Tel: 18 542 68 33 | Tel kom: 603 226 957 | Email: willatatra@wp.pl -

 

 

Realizacja grupa: eJanosik.pl, iQHotel.pl VisitTatry.pl